Spoločnosť HSF System SK, s.r.o. ponúka najrôznejšie typy hál presne podľa potrieb zákazníka. Vieme byť perfektne flexibilní a pracujeme s cieľom uspokojiť všetky Vaše požiadavky. Chápeme nielen dôležitosť bezpečnosti hál, ale aj splnenia všetkého, čo potrebujete. Vy chcete poskytnúť dokonalé podmienky Vašim návštevníkom či pracovníkom, my Vám poskytneme kvalitné, spoľahlivé a stabilné haly na mieru. Šport, priemysel, zábava, hospodárstvo či armáda alebo sklady – naše haly nájdete všade!

Typy hál z našej ponuky:

montované haly

Jednoduché aj komplexné montované haly na najrôznejšie využitie. Montovaná hala je navrhnutá a skonštruovaná na mieru a presne podľa požiadaviek zákazníka. Vďaka bezpečným, pevným a spoľahlivým materiálom sa nemusíte obávať zlyhaní. Vám a Vašim návštevníkom poskytujeme len ten najvyšší komfort!

hangáre

Rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenie, ktoré nám umožní splniť všetky zákazníkove požiadavky. Hangár je v súčasnosti veľmi moderné a rozšírené riešenie vhodné na najrôznejšie eventy – od športových udalostí cez kultúrne až po sklady.

oceľové haly

Veľmi odolné oceľové haly určené napríklad do ťažších podmienok či na dôležité udalosti, pri ktorých je bezpečnosť na prvom mieste. Vďaka rozmerovej flexibilite sme schopní skonštruovať obrovské oceľové haly na výrobu či priemysel.

plachtové haly

Jednoduchšie riešenie hál, ktoré poskytuje plachtová hala, využijete najmä pri športových udalostiach či koncertoch a iných zábavných eventoch. Rýchla a nenáročná montáž, o ktorú sa postarajú naši pracovníci Vám dovolí ušetriť čas.

plechové haly

Plechové haly sú obľúbenou možnosťou v prípade, keď zákazník hľadá rýchlosť v spojení s kvalitou. Plechová hala je spoľahlivá, priestranná a praktická. Bezpečnosť a komfort sú samozrejmosťou!

betónové haly

Vrchol odolnosti a spoľahlivosti ponúkajú betónové haly, ktoré majú najširšie spektrum využitia – od športových, priemyselných a výrobných hál cez skladové haly až po armádne a iné haly. Betónová hala dokonale ochráni všetko, čo je v nej umiestnené.

drevené haly

Nadčasové drevené haly vyrobené z materiálu, ktorý nikdy nestarne. Drevo hale poskytne nádych elegancie a krásy. Práve drevená hala je symbiózou príťažlivého dizajnu, estetiky a skvelej využiteľnosti.

Aké je využitie montovaných hál?