Oceľové, plechové, drevené či betónové a plachtové montované haly sa používajú na najrôznejšie účely. Ich využitie je najbežnejšie pri športových udalostiach, kultúrnych eventoch, výrobe a priemysle, ale aj na skladové účely.

Priemyselné halyvýrobné haly

…sú zväčša najväčšie a najmohutnejšie. Vyžadujú obrovský priestor nielen na výrobu, ale aj na premiestňovanie vozidiel a materiálu v rámci interiéru haly a areálu. Stabilné, odolné a kvalitné materiály sú samozrejmosťou.

Športové halyhaly na kultúrne podujatia

Slúžia väčšinou širokému publiku ľudí. Preto je v nich dôležitá aj dizajnová zložka stavby. Sú akýmsi spojením krásy a praktickosti. Najväčšou prioritou je bezpečnosť ľudí, ktorí sa v montovanej hale nachádzajú. Komfort a dostupnosť sú ďalšími devízami tohto druhu hál.

Skladové haly

Sú určené na dlhodobé uschovanie potravín či materiálu. Preto musia byť odolné voči poveternostným podmienkam a musia hravo vzdorovať času. Na prvé miesto sa teda kladie efektivita uskladňovania a prístup k materiálu. V hospodárstve sú tieto typy hál naozaj využívané a sú najlepším riešením.

My však vieme skonštruovať najrôznejšie druhy hál presne podľa zákazníkových požiadaviek. Naše haly často využíva aj armáda, jazdci na koňoch alebo logistické centrá. Definujte svoje potreby a my Vám postavíme halu na mieru!

Už ste mysleli aj na fasádny systém?

Oceľové konštrukcie hál